5x verrassende BBQ-groenten
27 mei 2019

1. Bieten
Dit kleurrijke wortelgewas pof je in aluminiumfolie in zo'n 1-1,5 uur gaar op de barbecue. Wist je dat je de bieten vervolgens kunt serveren in combinatie met verschillende fruitsoorten? Zo smaken ze heerlijk met perzik, citroen(sap) of granaatappel. En die combinatie geeft ook nog eens meer kleur op je bord!


3. Asperges
Dit 'witte goud' kun je op ontzettend veel manieren bereiden: van grillen tot bakken en van koken tot wokken. Op de barbecue krijgen asperges al snel een heerlijke rokerige smaak. Maak het af met een lekkere mosterdsaus. Tip: geef je gerecht nog meer kleur door witte en groene asperges te mixen.


5. Paddenstoelen
Met paddenstoelen op de barbecue kun je veel kanten op. Maak bijvoorbeeld eens spiesjes met kastanjechampignons en sojasaus. Of wat dacht je van cantharellen met knoflook en peterselieboter? Rooster ze in een oude zeef en geniet van een peperachtige smaak.
